Āgenskalna drukas meistari.

Ne tik sen, 2020.gada pavasarī, mājīgā Nometņu ielas koka ēkā, durvis ir vērusi tipogrāfija “Āgenskalna drukas meistari”. Lai arī uzņēmums ir vēl pavisam jauns, tajā apvienojušies meistari ar vērā ņemamu pieredzi, gandrīz 30 gadu laikā pilnveidotām zināšanām, izkoptiem talantiem un kopīgu vīziju par klientu radošo ieceru pārvēršanu patiesi kvalitatīvos produktos.

“Āgenskalna drukas meistari” piedāvā sietspiedes un digitālās drukas tehnoloģijas kā arī daudzveidīgas pēcapstrādes iespējas. Tādejādi iespējams eksperimentēt ar materiāliem un realizēt patiešām plašu produktu klāstu, sākot ar vizītkartēm un skrejlapām līdz pat kalendāriem, iepakojumam, bloknotiem un plānotājiem, galda spēlēm u.t.t.

Mūsu komanda.

Mūsu komandu veido profesionāļi, kas ne mirkli nevilcinoties varētu apgalvot, ka poligrāfija nav viss nejauši izvēlēta nodarbe, bet gan aicinājums un aizraušanās. Ik dienu mēs novērtējam nemitīgos pārsteigumus un jaunatklājumus, ko šī nozare spēj sniegt un mūs nebiedē izaicinājumi, ko tā dažbrīd piedāvā.
Mēs esam ieinteresēti ar klientiem veidot ilgtermiņa sabiedrību, tāpēc katrā situācijā mēģināsim ieteikt labākos risinājumus un materiālus, kas nodrošinātu pārliecinošu rezultātu. Vislielākais gandarījums ir klients, kas pie mums ne tikai atgriežas atkal un atkal, bet arī iesaka mūs draugiem, kolēģiem un paziņām.
Mēs labi pazīstam papīru un krāsas un labi zinām, ka iespējamo rezultātu skaits, ko piedāvā šo divu elementu apvienošana ir teju bezgalīgs!

Āris Petrovs

Valdes loceklis

Māris Krasmanis

Sietspiedes speciālists